Новоруська ЗШ І-ІІ ступенів

МАЙБУТНІМ ПЕРШОКЛАСНИКАМ!

Мета і завдання занять з майбутніми першокласниками

Розвиток мовлення

- готувати дітей до навчання грамоти, вміння проводити елементарний аналіз мови, дати первісні знання про органи артикуляційного апарату, вчити висловлювати свої думки, давати повні відповіді на запитання, розвивати зв'язне мовлення, фонетичний слух.

Письмо

- готувати дітей до навчання грамоти (письма), ознайомити з основними правилами письма, вчити правильно тримати ручку, олівець, сидіти за партою, розвивати дрібні м'язи руки.

Математика

- виявлення й уточнення математичних уявлень дітей, підготовка дітей до систематичного вивчення математики в початковій школі, стимулювання пізнавальної активності дітей, розвиток розумових здібностей ( пам'яті, уваги, образного мислення, фантазії, уяви, конструктивного мислення).

Календарно-тематичне планування підготовчих занять майбутніх першокласників