Новоруська ЗШ І-ІІ ступенів

Життя школи

Зустріч з інспекторами ювенальної превенції

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов'язки.

27 квітня 2018 року до нашої школи завітали інспектори ювенальної превенції. Зустріч відбулася на шкільному подвір'ї. Діти отримали подарунок - книги "Твоя безпека". Старший інспектор ювенальної превенції Павлоградського ВП Горбатюк Андрій Борисович звернувся до учнів зі словами:

- Юні друзі! Прочитайте книгу "Твоя безпека", не відкладайте, як щось зайве. Від цього, у першу чергу, залежить ваша  особиста безпека.

Поради з книги дадуть Вам можливість прийняти правильне рішення у багатьох життєвих ситуаціях.

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль - попередження, набат.

Його уроків людство не забуде.

26 квітня  в нашій школі відбулося вшанування трагедії на Чорнобильській АЕС, де учні школи вшанували пам'ять ліквідаторів наслідків аварії в Чорнобилі.

Участь у виставці з науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!"

На виставку були представлені цікаві та складні за технікою виконання роботи з художньої обробки деревини вихованців гуртка "Технічна творчість". Керівник гуртка - вчитель трудового навчання Микулянич Сергій Миколайович.

Переможці територіального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!":

- Авдєєв Анатолій, учень 8 класу. Робота "Ящик для інструментів".

- Микулянич Владислав, учень 8 класу. Роботи: "Булава", "Скриня", "Набір кухонних дошок", картина "Заповіт гетьмана", "Ящик для інструментів". (Додаток 2 до розпорядження сільського голови № 113 - Р від 20.04.2018 року)

Вітаємо переможців!

Районна спортивна Олімпіада з легкоатлетичного чотириборства

24 квітня 2018 року учні 8 - 9 класів брали участь у районній спортивній Олімпіаді з легкоатлетичного чотириборства.

Команда у складі:

- Будянський Віктор,

- Коновалов Микола,

- Покусай Олена,

- Тищенко Владислава.

Наші результати:

- ІІ місце у районній Олімпіаді серед дівчат виборола учениця 9 класу Тищенко Владислава.

- серед 14 команд наші учні посіли V командне місце.

Настанови тренера - вчителя фізичної культури Демиденко Тетяни Олексіївни

Подорожуємо

Хто не любить подорожувати ? Хто не любить екскурсії? Власне, у кого їх не було? У тім-то й річ, що у кожного - і не одна! А ця була для душі. Учні школи під час весняних канікул провели екскурсію до м. Дніпра, відвідали планетарій, виставу в цирку "Орфей". Поринули у захоплюючий світ циркового мистецтва,  насолодилися міжпланетною подорожжю, помилувалися весняним Славутою.

Україна починається з тебе

В. Чорновол

З нагоди 80-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Героя України, ініціатора проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року та Акту проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року, В'ячеслава Чорновола проведено ряд заходів.  Школярі мали можливість переглянути документальний фільм  "Видатні постаті", побувати

на  історичних уроках,  приурочених В'ячеславу Чорноволу.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сили, наснаги й жаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

Щоразу в березневі дні учні школи знов і знов поринають в життя і творчість Кобзаря, щоб осягнути велич духу і геніальність Великого Пророка.

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"

Птахи - невід'ємна частина живої природи. Ми не можемо уявити весну без дзвінкої пісні. Восени майже третина пташиного населення відлітає у теплі краї і тільки справжні пернаті зимівники гніздяться поблизу людського житла, рятуючись від холоду та голоду.

Учні нашої школи кожного року допомагають пережити холодну пору зимуючим птахам. Під керівництвом вчителя біології Васадзе Олени Миколаївни  вони власними силами змайстрували годівнички, до яких щодня приносять гостинці птахам. Традицією стало проведення конкурсу "Найкраща годівниця".

Не будьмо байдужими й оберігаймо природу!

15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

ОНОДА ІВАН РОМАНОВИЧ

Воїн-афганець, наш односельчанин.

Загинув 16 грудня 1985 року в Афганістані.

До Дня вшануванняучасників бойових дій на території інших держав  було проведено:

- єдиний урок "Ціна чужої війни";

- виставка-спогад "Миттєвості подвигів";

- виховна година "Герої не вмирають!";

- покладання квітів до могили І.Р.Оноди та вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих в бойових діях.